Dřevěné masivní podlahy

Pokud si do bytu nebo domu zvolíme dřevěnou podlahu, získáme tím reprezentativní podlahovou krytinu, která vyniká krásnou kresbou, barevností a vysokou odolností. Aby se dostal ke slovu osobitý charakter každého druhu dřeva a po dlouhou dobu se nezměnil jeho vzhled a užitná hodnota, je nutné podlahu dobře ošetřit a správně o ni pečovat.

instalace podlahy uklid podlahy

Podlahové krytiny z masivního dřeva jistě rozzáří každý interier a vnesou do něj to správné kouzlo exotiky.Dají se opětovně renovovat.

nove podlahy vs. repasovane podlahy

Parkety - přednosti

Parkety přinášejí do interiéru neskutečný pocit útulnosti a hřejivosti. Navíc jsou parkety jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva. Jejich použití má dlouhou tradici, a dají se pokládat do nejrůznějších vzorů, kterými jsou například stromeček, řetěz nebo čtverec. Parkety mají několik předností, mezi které nesporně patří dlouhá životnost. Při správné starostlivosti Vám parkety vydrží určitě několik desítek let. Parkety mají příjemný vzhled a přináší výhodu v podobě vynikající zvukové a tepelné izolace. Můžou byt položeny také v dětských pokojích a ložnicích, protože jsou antistatické a antialergické. A oproti plovoucím podlahám parkety působí o něco teplejším dojmem.

Působíme již od roku 1994

tlustos_logo.png

18. 1. Vladislav

Zítra: Doubravka

 AKCE A SLEVY

Vinylové podlahy již od
480,-/m2 

SLEVA NA
Broušení  parket
5%

AKCE A SLEVY
G280211.gif

Naši dodavateléhttp://www.parador.de/en/    

        


logo


Amstrong


logo


logo

 

egger_logo_default.png


logo

http://www.kahrs.com

     

WebInfo - SEO analýza

TOPlist

Návštěvnost stránek

075430
tlustos_foot.png