Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy

.
Dřevěná podlaha je stálicí mezi podlahovými krytinami. Dřevěná plovoucí podlaha snoubí krásu dřeva, tradiční konstrukci a rychlou montáž. Ke kráse dřeva netřeba nic dodávat, neboť jej člověk používá do interiérů již tisíce let. Použitá třívrstvá konstrukce, kde jednotlivé vrstvy jsou uloženy léty dřeva kolmo na sebe, vychází z vlastností dřeva a jsou jí vyrobeny i parkety např. na Pražském hradě. Teprve moderní technologie však umožnily masivní rozšíření a snadnou montáž těchto parket.
Horní vrstvu třívrstvých parket tvoří 4 mm silná lamela z ušlechtilého dřeva, která určuje vzhled a kvalitu hotového parketového dílce. Většinou je používán dub, buk, jasan, javor, ale i třešeň, olše, akát či exotické dřeviny. Povrch horní vrstvy je přímo ve výrobě lakován a vytvrzován UV zářením. Jako povrchovou úpravu lze též zvolit přírodní olej. Střední vrstva je vyrobena z měkkého dřeva a je v ní vyfrézováno pero a drážka. Spodní vrstvu tvoří dýha, která zajišťuje podélnou i příčnou stálost hotového dílce.
Dřevěná podlaha je ve srovnání s laminátovou plovoucí podlahou vždy dražší, náročnější na údržbu a povrchovou úpravu. Dřevěné podlahy mají delší a náročnější pokládku. Musejí se lakovat, olejovat nebo voskovat. Dřevo se nehodí do vlhkého prostředí, jelikož pak dochází k tvoření spár. U dřevěné krytiny s vysokou hustotou vlákna se navíc nedoporučuje montovat podlahové vytápění.

 

Působíme již od roku 1994

tlustos_logo.png

1. 12. Iva

Zítra: Blanka

 AKCE A SLEVY

Vinylové podlahy již od
480,-/m2 

SLEVA NA
Broušení  parket
5%

AKCE A SLEVY
G280211.gif

Naši dodavateléhttp://www.parador.de/en/    

        


logo


Amstrong


logo


logo

 

egger_logo_default.png


logo

http://www.kahrs.com

     

WebInfo - SEO analýza

TOPlist

Návštěvnost stránek

074295
tlustos_foot.png