Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Hloubkové čištění strojem Bona Power Scrubber

Hloubkové čištění strojem Bona Power ScrubberHloubkové čištění velmi znečištěných dřevěných podlah čistícím strojem Bona Power Scrubber, systém může být použit i na jiné podlahy. Podívejte se na ilustrační video na YouTube: Hloubkové čištění velmi znečištěných dřevěných podlah

Odložte díky vyčištění dřevěné podlahy její renovaci o několik let

Jak probíhá hloubkové čištění podlahy - video

Lze vyčistit : parkety , vinyl, dlažbu , terasy a.j.

Čištění podlah do hloubky

Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev podlahy, kterého si ani nevšimnete. Každá podlaha po určité době stárne, její povrch se mění a po čase může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, ale pouze přijmete podlahu takovou, jaká je. Pouze jeden čistící tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností čistícího prostředku dramaticky změní Váš pohled domova. Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem!

Čistící prostředek Bona Deep Clean Solution rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy. Čistící stroj Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah v interiéru, ale může vyčistit i zašpiněnou venkovní terasu nebo podlahu u bazénu.

Oživení aneb hloubkové čištění podlah je výborný systém čištění podlah, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přelakování parket, nicméně renovaci parket můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit a podlaha září čistotou. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže.