Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Podlahářství Tlustoš Brno - spustili jsme nový web

Podlahářství Tlustoš Brno - spustili jsme nový webDatum konání:
14.3.2021

Podlahářství Tlustoš Brno - spustili jsme nový web Ve spolupráci s firmou Antee a jejich zástupcem panem Jaroslavem Dokulilem  jsme spustili na konci února 2021 naši novou webovou prezentaci. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace.

Podlahářství Tlustoš – podlahářské práce v Brně a okolí

Podlahářským pracím se v Brně a okolí věnujeme už od roku 1994, takže více jak 27 let. Za ta léta jsme položili již tisíce metrů nových podlahových krytin všech druhů a provedli renovace a rekonstrukce podlah ve stovkách bytů. Po námi položených podlahách se chodí nejenom v Brně, ale i v širokém okolí.
Podlahářské práce provádíme mimo Brno i v celém Jihomoravském kraji, na Vysočině, ale i mimo tyto dva kraje.

Nový web pro podlahářství

Náš původní web byl již zastaralý, byla v něm velká řada nepřesných a neaktuálních  informací, špatně se vám v něm hledalo  v mobilních zařízeních a v neposlední řadě také nesplňoval současné legislativní požadavky na GDPR, HTTPS a další. Proto jsme se rozhodli nechat si vytvořit nový a moderní web.  A zde vidíte výsledek snažení nás a lidí z firmy ANTEE - nový web našeho podlahářství. Za což jim děkujeme. Postupně vám do webu budeme doplňovat námi realizované nové pokládky a renovace podlah a všechny nové informace z našeho oboru.

Podlahářské práce pro Brno a okolí

Pokud budete potřebovat položit novou podlahu nebo zrenovovat  původní starší podlahu, popřípadě jenom poradit s údržbou nebo opravou poškozené části podlahy, zavolejte nám na číslo +420 603 755 174 nebo nám napište na email podlahservis@tiscali.cz a my se vám ozveme a pokusíme se maximálně splnit vaše požadavky.

Podlahářství Tlustoš, podlahářské práce v Brně a okolí